Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Teslimat Koşulları

Teslimat İle İlgili Detaylar

sanburo.com üzerinden ; Şişli, Beşiktaş ve Beyoğlu ilçe sınırları dahilinde geçilen siparişler 1 iş gününde kendi araçlarımız ile sevk edilir.

İstanbul içi diğer ilçeler ve İstanbul dışı gönderiler kargo firmaları aracılığıyla gerçekleştirilir. Teslimat adresinin bulunduğu il ve ilçenin merkezimize uzaklığına göre gönderilerin teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.

Ödeme seçeneği, havale ya da EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Şan Büro'ya ulaşması ve onaylanmasını takip eden ilk iş günü içerisinde yapılır.

Resmi tatil ve haftasonu günlerinde özel talepte bulunulmadıkça teslimat yapılmaz.

 

 

Kargo Teslimat Ücretleri

 

Şişli - Beşiktaş - Beyoğlu

Bu ilçe sınırları dahilindeki sevkiyatlarımız 1500 TL üzeri siparişlerde ücretsizdir. Bu tutarın altındaki siparişlerde taşıma ücreti; desi ,ağırlık vb. bilgilerine göre hesaplanarak tarafınıza bildirilecektir.

Kağıt ürünleri, yazı tahtaları ve panolar ve klasör ürün grupları alımlarında teslimat ücreti için müşteri ilişkileri yetkilimiz sizinle irtibata geçerek bilgi verecektir.

İstanbul İçi Diğer İlçeler

İstanbul içi diğer ilçelere sevkiyatlarımız 3000 TL üzeri siparişlerde ücretsizdir. Bu tutarın altındaki siparişlerde taşıma ücreti; desi ,ağırlık vb. bilgilerine göre hesaplanarak tarafınıza bildirilecektir.

Kağıt ürünleri, yazı tahtaları ve panolar ve klasör ürün grupları alımlarında teslimat ücreti için müşteri ilişkileri yetkilimiz sizinle irtibata geçerek bilgi verecektir.

İstanbul Dışı 

İstanbul dışı sevkiyatlarımız alıcı ödemeli kargo ile sevk edilir. Taşıma ücreti; desi ,ağırlık, mesafe vb. bilgilerine göre hesaplanarak tarafınıza bildirilecektir.

İstanbul'a bağlı olup, merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy ilçeleridir. Bu ilçeler için İstanbul dışı sevkiyat koşulları geçerlidir.

 

Not: Teslimat ücretiyle ilgili beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda lütfen sanburo@gmail.com adresinden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Sanburo.com sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Sanburo.com a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi Sanburo.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Güvenli Alışveriş

Garantili Ürünler

Dijital Baskı ve Fotokopi

Ekonomik Fiyatlar

Pratik Çözümler

Hızlı Servis

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
40.42
JPY
20.89
1GALTIN
2,239.99
Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.